Vulcan, EV36S-2HT12G208, Range, 36″ Restaurant, Electric
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Restaurant Range,electric,36",(2) hot tops,thermostatic controls,(1) 12" griddle,standard oversized oven,includes (1) rack,stainless steel front,sides,single-deck high shelf & 6" legs,208v cULus,UL EPH Classified,NSF
Number of Racks
Power Type
Product Type
Safety and Compliance , ,
Temperature Control
Priced By each
Vendor Category Range, 36" Restaurant, Electric