Vulcan, C24GA10-PS, Steamer, Convection, Gas, Floor Model
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Convection Steamer,Gas,PowerSteam Series with Superheated Steam,2 compartments on 24" cabinet base,(10)12" x 20" x 2-1/2" deep total pan capacity,staged water fill high output stainless steel steam generator with Timed Smart Drain & PowerFlush,auto blowdown,professional controls with 60 minute timer,buzzer for each compartment,and constant steam feature,split water line,stainless steel interior,exterior,frame & flanged feet,electric ignition,125000 BTU