| Material | stainless steel |
|---|---|
| Power Type | electric |
| Product Type | |
| Temperature Control | |
| Voltage | 208V |
| Width | 36" |
| Vendor Name | |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 41017 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 36 in |