| Area | |
|---|---|
| BTU | |
| Control Type | manual controls |
| Depth | |
| Height | 18" |
| Material | |
| Product Type | |
| Safety and Compliance | CSA |
| Width | 18" |
| Vendor Name | |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 90808 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18 in |
| Item Height | 18 in |
| Item Depth | 41.5 in |