True Manufacturing, TMC-58-DS-SS-HC, Milk Cooler / Station
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Mobile Milk Cooler,FORCED-AIR,(16) crates,DUAL SIDED stainless steel drop front/hold-open flip-up lids,locks,33 - 38F,white vinyl exterior,stainless steel interior & floor,(3) heavy duty floor racks,digital thermometer,4" castors,R290 Hydrocarbon refrigerant,1/5 HP,115v/60/1-ph,NEMA 5-15P,2.7 amps,cULus,UL EPH Classified,Made in USA
Additional information
Amps
Color
Case Pack By each
Item Width 58 in
Item Height 41.63 in
Item Depth 33 in