True Manufacturing, STR2RRT89-2S-2S-HC, Refrigerator, Roll-Thru
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Amps
Area
Depth
Door Type
Features
Height
Horsepower
Material
Number of Doors
Number of Sections
Product Type
Safety and Compliance
Temperature Control
Voltage
Weight Unit lbs
Shipping Origin 63366
Case Pack By each
Item Width 68 in
Item Height 89 in
Item Depth 37.5 in