True Manufacturing, STG2RRI89-2S-HC, Refrigerator, Roll-In
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Amps
Area
Design
Door Type
Features
Height
Horsepower
Material ,
Number of Doors
Number of Sections
Product Type
Safety and Compliance ,
Temperature Control
Voltage
Weight Unit lbs
Shipping Origin 63366
Case Pack By each
Item Width 68 in
Item Height 89 in
Item Depth 34.75 in