Southbend, P36N-BBB-SU, Range, 36″ Heavy Duty, Gas
Control Type
Design
Durability and Resistance
Material
Number of Burners
Case Pack By each
Item Width 36 in
Item Height 13.5 in
Item Depth 37.5 in
Item Weight 390 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 36" Heavy Duty, Gas