Southbend, P32A-3240, Broiler, Deck-Type, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
BTU
Durability and Resistance
Material
Number of Decks
Power Type
Weight Unit lbs
Shipping Origin 27526
Case Pack By each
Item Width 32 in
Item Height 75 in
Item Depth 40.75 in