Krowne Metal, KPT60L-GSS-LR/RR, Refrigeration- Pass Thru Back Bar Cooler
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
60" pass-thru backbar cooler,glass with black vinyl doors,SS top and sides
Additional information
Color
Design
Case Pack By each
Item Width 28 in
Item Height 37 in
Item Depth 60 in