| Area | |
|---|---|
| Depth | 12" |
| Product Type | shelf |
| Width | 48" |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 662969816452 |
| Shipping Origin | 624012899 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48 in |
| Item Depth | 12 in |