| Area | |
|---|---|
| Depth | 12" |
| Installation Type | wall mount |
| Material | stainless steel |
| Product Type | shelf |
| Width | 24" |
| Vendor Name | |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 662969780302 |
| Shipping Origin | 624012899 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 24 in |
| Item Depth | 12 in |