John Boos, BHS1672PR-16/304, Overshelf, Wall-Mounted With Pot Rack
Weight Unit lbs
Upc Gtn 662969100407
Shipping Origin 624012899
Case Pack By each
Item Width 72 in
Item Height 13 in
Item Depth 16 in