John Boos, BHS12108, Shelving, Wall Mounted
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Area
Depth
Height
Installation Type
Weight Unit lbs
Upc Gtn 662969083267
Shipping Origin 624012899
Case Pack By each
Item Width 108 in
Item Height 9.5 in
Item Depth 12 in