Imperial Range, IR-G72-C-XB, Range, 72″ Restaurant, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
BTU
Control Type
Case Pack By each
Item Width 72 in
Item Height 56.5 in
Item Depth 31.5 in
Item Weight 1347 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 72" Restaurant, Gas