Imperial Range, IR-G60-C-XB, Range, 60″ Restaurant, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
BTU
Color
Control Type
Material
Power Type
Weight Unit lbs
Shipping Origin 92879
Case Pack By each
Item Width 60 in
Item Height 56.5 in
Item Depth 31.5 in
Item Weight 1057 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 60" Restaurant, Gas