Imperial Range, IHR-XX-RM-72, Equipment Stand, Refrigerated Base
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Amps
Capacity
Compressor Style
Horsepower
Material
Number of Drawers
Product Type
Safety and Compliance ,
Temperature Control
Voltage
Weight Unit lbs
Shipping Origin 92879
Case Pack By each
Item Width 72 in
Item Height 36 in
Item Depth 38 in