Imperial Range, IHR-GT18-1HT-M, Range, 36″ Heavy Duty, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Diamond Series Heavy Duty Range,gas,propane,36",modular,(1) 18" griddle,thermostatic control,(1) 18" hot top,4"W grease gutter,stainless steel front,sides,landing ledge & backguard,80000 BTU,cETLus,NSF
Additional information
BTU
Design
Case Pack By each
Item Width 36 in
Item Height 11 in
Item Depth 38 in
Item Weight 309 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 36" Heavy Duty, Gas