Imperial Range, IHR-GT12-XB, Range, 12″ Heavy Duty, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
BTU
Durability and Resistance
Material
Power Type
Product Type
Safety and Compliance ,
Temperature Control
Weight Unit lbs
Shipping Origin 92879
Case Pack By each
Item Width 12 in
Item Height 36 in
Item Depth 38 in
Item Weight 158 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 12" Heavy Duty, Gas