Imperial Range, IHR-G18-1HT-XB, Range, 36″ Heavy Duty, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Diamond Series Heavy Duty Range,gas,propane,36",(1) 18" griddle,(1) 18" hot top,open cabinet,bottom shelf,manual controls,4"W grease gutter,stainless steel front,sides,landing ledge,backguard & kick plate,6" legs,adjustable feet,80000 BTU,cETLus,NSF
Case Pack By each
Item Width 36 in
Item Height 36 in
Item Depth 38 in
Item Weight 401 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 36" Heavy Duty, Gas