Imperial Range, IHR-G18-1HT, Range, 36″ Heavy Duty, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Diamond Series Heavy Duty Range,gas,propane,36",(1) 18" griddle,(1) 18" hot top,standard oven,(1) chrome rack,manual controls,4"W grease gutter,stainless steel front,sides,landing ledge,backguard & kick plate,6" legs,adjustable feet,120000 BTU,cETLus,NSF
Additional information
BTU
Color
Case Pack By each
Item Width 4 in
Item Height 36 in
Item Depth 38 in
Item Weight 578 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 36" Heavy Duty, Gas