Imperial Range, IHR-G12-XB, Range, 12″ Heavy Duty, Gas
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
BTU
Control Type
Durability and Resistance
Material
Power Type
Weight Unit lbs
Shipping Origin 92879
Case Pack By each
Item Width 12 in
Item Height 36 in
Item Depth 36 in
Item Weight 183 lbs
Priced By each
Vendor Category Range, 12" Heavy Duty, Gas