| Amps | |
|---|---|
| Compressor Style | self contained |
| Features | LED lighting |
| Height | |
| Horsepower | 3/4 HP |
| Material | stainless steel |
| Number of Shelves | 4 shelves |
| Product Type | open merchandiser |
| Refrigerant Type | |
| Refrigeration | refrigerated |
| Voltage | 208-230v |
| Width | 48" |
| Vendor Name | |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 191243815 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48 in |
| Item Height | 78.5 in |