Hatco, GRSDS-24D, Merchandisers
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Depth
Design ,
Features
Height
Length
Material
Number of Shelves
Product Type
Safety and Compliance
Style
Weight Unit lbs
Shipping Origin 54235
Case Pack By each
Item Width 24 in
Item Height 32.38 in
Item Depth 24.25 in