Hatco, GRSDH-30D, Merchandisers
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Additional information
Depth
Design ,
Features
Height
Material
Number of Shelves
Product Type
Safety and Compliance ,
Style
Wattage
Weight Unit lbs
Shipping Origin 54235
Case Pack By each
Item Width 30 in
Item Height 25.38 in
Item Depth 19.5 in