Hatco, CSBFX-48-S, Built-in Shelves
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Cold Shelf,built-in flush top,48" W x 24" D,electronic temperature control (shipped loose),designed for remote refrigeration (not included),aluminum hardcoat,top mount,cULus,Made in USA,Height:2.13 Width:49.5 Depth:25.5
Additional information
Area
Compressor Style
Depth
Design
Features
Installation Type
Material
Product Type
Safety and Compliance
Temperature Control
Weight Unit lbs
Shipping Origin 532151298
Case Pack By each
Item Width 48 in
Item Depth 24 in