| Area | |
|---|---|
| Compressor Style | remote refrigeration |
| Depth | 19-1/2" |
| Design | built-in |
| Features | Made in USA |
| Installation Type | top mount |
| Material | aluminum |
| Product Type | shelf |
| Safety and Compliance | cULus |
| Temperature Control | electronic temperature control |
| Width | 48" |
| Vendor Name | |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 532151298 |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 48 in |
| Item Depth | 19.5 in |