| Area | 12" x 20" x 6" |
|---|---|
| Capacity | |
| Compressor Style | front breathing, self contained |
| Control Type | electronic control |
| Design | undercounter |
| Number of Sections | one-section |
| Product Type | undercounter freezer, waste drain installer |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 27 in |