Continental Refrigerator, SW72N30M-HGL, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Mighty Top Sandwich Unit with Hinged Glass Lid,72"W,20.6 cu ft capacity,three-section,(30) 1/6 size x 4" deep pans with 8" cutting board,(3) field rehingeable doors,stainless steel top,front & end panels,aluminum back & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,rear mounted self-contained refrigeration,1/4 HP,cETLus,NSF,Made in USA
Material , ,
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 72 in