Continental Refrigerator, SW48N18M-HGL-FB, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Mighty Top Sandwich Unit with Hinged Glass Lid,Front Breather,48"W,13.4 cu ft capacity,two-section,(18) 1/6 size x 4" deep pans with 8" cutting board,(2) field rehingeable doors,stainless steel top,front & end panels,aluminum back & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,3-3/4" casters,rear mounted self-contained refrigeration,1/5 hp,cETLus,NSF,Made in USA
Material , ,
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 48 in