Continental Refrigerator, SW36N10C, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Sandwich Unit,36"W,10.3 cu ft capacity,two-section,(10) 1/6 size x 4" deep pans with 19" cutting board,(2) field rehingeable doors,stainless steel top,front & end panels,aluminum back & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,rear mounted self-contained refrigeration,1/5 hp,cETLus,NSF,Made in USA
Additional information
Compressor Style
Control Type
Depth
Features
Horsepower
Material ,
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 36 in