Continental Refrigerator, SW32N12M, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Mighty Top Sandwich Unit,32"W,9.0 cu ft capacity,one-section,(12) 1/6 size x 4" deep pans with 10" cutting board,(1) field rehingeable door,stainless steel top,front & end panels,aluminum back & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,rear mounted self-contained refrigeration,1/5 hp,cETLus,NSF,Made in USA
Additional information
Compressor Style
Control Type
Depth
Features
Horsepower
Material ,
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 32 in