Continental Refrigerator, RA68N12-D, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Refrigerated Base Sandwich Unit,68"W,300 series stainless steel top with (12) 1/6 size x 4" deep non-recessed pans,stainless steel front & sides,galvanized steel case back,aluminum interior,12" deep nylon cutting board,(4) drawers - top drawers hold (1) 12" x 20" (3) 1/6 pans each & Bottom drawers holds (2) 12" x 20" pans each,(1) half height field rehingeable door,electronic controller with digital display,1/3 HP,side-mounted refrigeration,cETLus,NSF,Made in USA
Case Pack By each
Item Width 68 in