| Control Type | electronic control |
|---|---|
| Depth | 10", 4" |
| Features | Made in USA |
| Horsepower | 1/3 hp |
| Installation Type | |
| Material | aluminum, galvanized steel, nylon, stainless steel |
| Number of Doors | 3 doors |
| Product Type | sandwich prep, waste drain installer |
| Safety and Compliance | cETLus, NSF |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Pitco Frialator |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 in |