| Capacity | (60) buns |
|---|---|
| Control Type | electronic control |
| Depth | 10", 4" |
| Number of Doors | 2 doors |
| Number of Drawers | 2 drawers |
| Product Type | sandwich prep, waste drain installer |
| Safety and Compliance | cETLus, NSF |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Pitco Frialator |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 in |