Continental Refrigerator, RA60N12M-D, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Refrigerated Base Sandwich Unit,60"W,300 series stainless steel (Mighty) top with (12) 1/6 size x 4" deep non-recessed pans,stainless steel front & sides,galvanized steel case back,aluminum interior,10" deep nylon cutting board,(2) drawers - top holds (1) 12" x 20" (3) 1/6 pans & Bottom drawer holds (2) 12" x 20" pans,(1) full & (1) half height field rehingeable doors,electronic controller with digital display,1/3 HP,side-mounted refrigeration,cETLus,NSF,Made in USA
Case Pack By each
Item Width 60 in