Continental Refrigerator, D72N18-FB, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Designer Line Sandwich Unit,Front Breather,72"W,three-section,(18) 1/6 size x 4" deep pans with 12" cutting board,(3) field rehingeable doors,stainless steel top,front,sides & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,3-3/4" casters,rear mounted self-contained refrigeration,1/4 HP,cETLus,NSF,Made in USA
Material
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 72 in