Continental Refrigerator, D60N24M-D, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Designer Line Mighty Top Sandwich Unit,60"W,two-section,(24) 1/6 size x 4" deep pans with 10" cutting board,(4) drawers,accommodates (1) 12 x 20 x 6 pan per drawer (supplied by others),stainless steel top,front,sides & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,6" adjustable legs,rear mounted self-contained refrigeration,1/4 HP
Additional information
Area
Capacity
Compressor Style
Control Type
Depth
Features
Horsepower
Material
Number of Drawers
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 60 in