Continental Refrigerator, D60N12M-FB, Refrigerated Counter, Mega Top Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Designer Line Mighty Top Sandwich Unit,Front Breather,60"W,two-section,(12) 1/6 size x 4" deep pans with 10" cutting board,(2) field rehingeable doors,stainless steel top,front,sides & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,3-3/4" casters,rear mounted self-contained refrigeration,1/4 HP
Material
Number of Doors
Number of Sections
Case Pack By each
Item Width 60 in