Continental Refrigerator, D48N12-FB-D, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Designer Line Sandwich Unit,Front Breather,48"W,two-section,(12) 1/6 size x 4" deep pans with 12" cutting board,(4) drawers,accommodates (1) 12 x 18 x 6 pan per drawer or (1) 1/2 x 6 pan & (1) 1/3 x 6 pans per drawer capacity (supplied by others),stainless steel top,front,sides & interior,electronic control with digital display,hi-low alarm,3-3/4" casters,rear mounted self-contained refrigeration,1/5 hp,cETLus,NSF,Made in USA
Depth
Features ,
Case Pack By each
Item Width 48 in