Beverage Air, SPE36HC-08C, Refrigerated Counter, Sandwich / Salad Unit
Please call our store at +1 (727) 474-3740 to place your order.
Sandwich Top Refrigerated Counter,two-section,36"W,10.1 cu. ft.,(2) doors,(4) shelves,stainless steel top with opening for (8) 1/6 size pans,17" cutting board,stainless steel exterior,aluminum interior,rear-mounted self-contained refrigeration,(pans furnished are 4" deep,tops will accommodate 6" deep pans),R290 Hydrocarbon refrigerant,1/6 HP,cULus,UL EPH Classified,UL-Sanitation,Made in USA
Case Pack By each
Item Width 36 in